Movies
Ratings
273
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.5
DangalRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
OutrageRated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0- The LangoliersRated ★ 3.5
Bayside ShakedownRated ★ 3.5
GoodFellasRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.5
LooperRated ★ 2.0
PrometheusRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5