Series
Ratings
45
OverlordRated ★ 3.0
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 4.5- ポケットモンスターRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 2.5
Queen of HousewivesRated ★ 2.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 1.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.0