Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 3.0