Movies
Ratings
200
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 5.0
Step Up All InRated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 4.5
Doggy PooRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
The Invisible ManRated ★ 2.0
6 UndergroundRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
F9: The Fast SagaRated ★ 5.0
The Hangover Part IIIRated ★ 3.5
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.5
Olympus Has FallenRated ★ 3.5