Movies
Ratings
418
SecretaryRated ★ 5.0
SakuranRated ★ 5.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 1.0
Alice in EarnestlandRated ★ 1.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 1.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 1.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 1.0
Another ChildRated ★ 1.0
Young & BeautifulRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
LOVE IS A CRAZY THINGRated ★ 1.0
MauriceRated ★ 5.0
Venus TalkRated ★ 1.0
La maison de HimikoRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 5.0
AlfieRated ★ 5.0