Series
Ratings
134
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0- 신인감독 김연경Rated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5