Titles you rated
- Link ClickRated ★ 4.0
The Seven Relics of ill OmenRated ★ 4.0
Maiden HolmesRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 8Rated ★ 2.5
Be RebornRated ★ 3.0
Reopen My JournalsRated ★ 1.0
The Full Throttle GirlRated ★ 3.5- Bad Girl –Glass Ceiling CrushersRated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 5.0
원피스 16기Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 5.0- 원피스 17기Rated ★ 5.0
- 원피스 18기Rated ★ 5.0
- 원피스 19기Rated ★ 4.0
원피스 20기: 조편Rated ★ 5.0
Ameku Takao no Suiri KarteRated ★ 2.5
Be Passionately in LoveRated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.5