Titles you rated
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Hotel Del LunaRated ★ 2.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 2.5
Black DogRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 2.5
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5