Series
Ratings
45
The Naked DirectorRated ★ 3.0- 괴기연애작전Rated ★ 3.0
- トリハダRated ★ 2.5
- Torihada 4Rated ★ 3.0
- Torihada 3Rated ★ 3.0
- トリハダRated ★ 3.0
- トリハダRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5- トリハダRated ★ 4.0
SeoulmoonRated ★ 4.0- BossRated ★ 3.5
FringeRated ★ 3.0- Masters of Horror Season 2Rated ★ 4.0
- Masters of HorrorRated ★ 4.0
The X-FilesRated ★ 4.0
Choushinsei FlashmanRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Ash vs Evil Dead Season 1Rated ★ 4.0