Series
Ratings
59
The Art of SarahRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Friendly RivalryRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.0
- 러브: 트랙 - 김치Rated ★ 5.0
- To My Lonely SisterRated ★ 3.5
- Dog Days of SummerRated ★ 2.5
- Silence of the LambsRated ★ 3.5
The PalaceRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
- Our beautiful SummerRated ★ 3.5
- Steel Troops WRated ★ 4.5
Rural OutcastsRated ★ 3.0- 2:15Rated ★ 3.5
I Have A GoalRated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 4.0
OddinaryRated ★ 3.0
Like OttersRated ★ 3.5- Shoot For LoveRated ★ 2.5