Titles you rated
IT: Welcome to DerryRated ★ 4.0
Rick and Morty Season 8Rated ★ 3.5
Where Is My HomeRated ★ 3.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
What If...? Season 2Rated ★ 3.0
NEW OLD BOYRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.0
You Quiz On The BlockRated ★ 3.0