Series
Ratings
79
Mystic Pop-up BarRated ★ 3.0
KakeguruiRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
The King: Eternal MonarchRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
RevengeRated ★ 4.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 4.0
RiverdaleRated ★ 3.5
365: Repeat the YearRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
The Wind BlowsRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
HyenaRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5