Titles you rated
SignalRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- Pro BonoRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Law SchoolRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
When I Fly Towards YouRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
Anna Director's CutRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Youth of MayRated ★ 4.5
Law and The CityRated ★ 2.0
What Comes After LoveRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 1.5