Series
Ratings
32
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.5
Alchemy of SoulsRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
The Red Sleeve Talk ShowRated ★ 4.0
My NameRated ★ 2.5
NewtopiaRated ★ 1.0
Mask GirlRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
As You Stood ByRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 1.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
My DearestRated ★ 4.0
Dynamite KissRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5