Titles you rated
Kinpa to Onigiri: Koisuru Futari wa Niteite ChigauRated ★ 1.5
Boyfriend on DemandRated ★ 4.0- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0- Lovely ComplexRated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Otonari ComplexRated ★ 2.0
So, You Make ItRated ★ 4.5
Scoop's EggRated ★ 3.0
My Brother Loves Me Too MuchRated ★ 2.5
Is It a Crime to Kill the One Who Took My Daughter’s Life?Rated ★ 1.5- The Story of How My Life Changed 180 Degrees When I Went to YokkaichiRated ★ 2.5
Happened to Join a Group of Cool Guys on a School TripRated ★ 4.5
ESCAPE Sore wa Yukai no Hazu dattaRated ★ 5.0
Sukiyaki, tonight.Rated ★ 3.0
Dear XRated ★ 3.5
PUNKS△TRIANGLERated ★ 1.0
Rokugatsu no Time MachineRated ★ 3.0