Movies
Ratings
20
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 0.5
The Lion KingRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 2.5
Enola Holmes 2Rated ★ 4.5
Enola HolmesRated ★ 4.5
PriscillaRated ★ 0.5
UpRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
The Fast and the FuriousRated ★ 3.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
DuneRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5