Series
Ratings
35
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
One Dollar LawyerRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- DoubtRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0