Series
Ratings
11
ChernobylRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
The IdolRated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
DevsRated ★ 5.0