Titles you rated
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0
Blue BoxRated ★ 3.5
YouRated ★ 4.0
YouRated ★ 5.0
You Season 5Rated ★ 3.0
You Season 4Rated ★ 3.5
You Season 3Rated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 4.5
StartupRated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Lupin Part 2Rated ★ 4.0
Lupin Season 1Rated ★ 5.0
Odd TaxiRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0