Series
Ratings
19
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
My MisterRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0