Movies
Ratings
29
Secret of the WingsRated ★ 4.0
Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Trolls World TourRated ★ 4.5
TrollsRated ★ 4.5- PilotRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
OnwardRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 0.5
Inside OutRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5