Titles you rated
The Big BlueRated ★ 3.0
The Lego MovieRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 2.0
CinderellaRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.0
Five Feet ApartRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 2.5