Titles you rated
Peacemaker Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 2.5
The StudioRated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 3.5
A-TEEN Season 2Rated ★ 3.0
A-TEENRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 5.0
Wizards: Tales of ArcadiaRated ★ 2.5
3Below: Tales of ArcadiaRated ★ 3.5
3Below: Tales of ArcadiaRated ★ 3.0
Trollhunters: Tales of ArcadiaRated ★ 4.0
Trollhunters: Tales of ArcadiaRated ★ 4.0
Trollhunters: Tales of ArcadiaRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Earth ArcadeRated ★ 4.0