Movies
Ratings
346
Project Hail MaryRated ★ 4.0
War MachineRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
LolitaRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Love and MonstersRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 5.0
MetamorphosisRated ★ 2.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 5.0
20th Century GirlRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.5