Movies
Ratings
131
Coffee and CigarettesRated ★ 3.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.5
@Suicide RoomRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 1.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 3.0
Typhoon ClubRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
BLUE GIANTRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5