Movies
Ratings
22
HereditaryRated ★ 4.0- WonderlandRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 5.0