Series
Ratings
56
My Perfect StrangerRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 4.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Clean With Passion For NowRated ★ 3.5