Titles you rated
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.0- Please Save My EarthRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0