Titles you rated
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 2.0
Detective Conan: Zero's Tea TimeRated ★ 2.5- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 3.5
The Way of the Househusband Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5- Running ManRated ★ 3.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Ranma1/2Rated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
Marry My HusbandRated ★ 3.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 2.5
Welcome to SamdalriRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
True to LoveRated ★ 2.5