Series
Ratings
15
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 4.0- Good BoyRated ★ 1.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Love Deeply!Rated ★ 1.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 2.5