Titles you rated
Atlanta Season 1Rated ★ 4.0
Money GameRated ★ 2.5
Ted Lasso Season 3Rated ★ 3.0
Ted LassoRated ★ 2.5
Ted LassoRated ★ 3.0
Scum's WishRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 1.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Abnormal SummitRated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 2.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 2.0
Bridal MaskRated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 1.0
One Dollar LawyerRated ★ 2.0
LuciferRated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 3.0