Series
Ratings
150
The Art of SarahRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 4.0
The Devil's JusticeRated ★ 3.0
Dali & Cocky PrinceRated ★ 3.5
CelebrityRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Zero DayRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0