Titles you rated
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
DinosaurRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.5
AlienRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Jurassic Park IIIRated ★ 2.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
ChampionRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0