Movies
Ratings
25- Whispering WaterRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 2.5