Series
Ratings
43
Long VacationRated ★ 5.0
Welcome to SamdalriRated ★ 2.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 2.0
Search: WWWRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
The Office Blind DateRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Shugo Chara!Rated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 5.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5