Titles you rated
Something in the RainRated ★ 1.5
How Do You Play?Rated ★ 1.5
Migi & DaliRated ★ 4.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Wan!Rated ★ 3.5- 나루토 2기Rated ★ 4.5
A Sign of AffectionRated ★ 3.0
NARUTORated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
Chibi Devi! Season 1Rated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
School BabysittersRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Bungo Stray DogsRated ★ 5.0
Twinkling WatermelonRated ★ 4.5
KakeguruiRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 2.5