Series
Ratings
122
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
When the Stars GossipRated ★ 0.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
RevenantRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 4.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5