Series
Ratings
149
Slam DunkRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The Office Season 9Rated ★ 5.0
The Office Season 2Rated ★ 4.5
The Office Season 1Rated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
OverlordRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.0
Dr. StoneRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0
A Dog of FlandersRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
Fire ForceRated ★ 4.0