Titles you rated
ItRated ★ 3.5
I Am DragonRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 4.5
The Ugly TruthRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 3.0