Series
Ratings
26
Blue LockRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.5
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 2.0
BakemonogatariRated ★ 3.5
The Pet Girl of SakurasouRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.5
HyoukaRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 3.0
Kill la KillRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
Violet EvergardenRated ★ 1.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0