Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 4.5
Orange MarmaladeRated ★ 1.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
RememberRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Pippi LongstockingRated ★ 5.0