Series
Ratings
39
MisfitsRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
GleeRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0- GirlsRated ★ 4.0
GirlsRated ★ 4.0
GirlsRated ★ 5.0- Everybody Hates ChrisRated ★ 4.5
Awkward.Rated ★ 5.0- Awkward.Rated ★ 5.0
Awkward.Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
The Office Season 2Rated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.0