Series
Ratings
48
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Racket BoysRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
School BabysittersRated ★ 3.0
Youth of MayRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0- Love Your EnemyRated ★ 3.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Life's PunchlineRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0