Movies
Ratings
241
Extreme JobRated ★ 4.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 4.5
Mulholland DriveRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 4.5
The SalesmanRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0
Never Let Me GoRated ★ 3.5
The First LapRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
LavaRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0