Series
Ratings
14
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 4.5
Five EnoughRated ★ 4.5
All About My MomRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5- FamilyRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 2.5