Movies
Ratings
329
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Ticket to ParadiseRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
An Impossible LoveRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.5
The HedgehogRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
The FatherRated ★ 5.0
JoséeRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Soul MateRated ★ 3.0
CallRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 3.5
A Whisker AwayRated ★ 2.5
TwinstersRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.5