Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 2.5- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 4.5
BigRated ★ 3.5- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0