Series
Ratings
127
The Umbrella AcademyRated ★ 4.5
Love Alarm Season 2Rated ★ 1.5
Battle of FatesRated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
Love MeRated ★ 1.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5- Good BoyRated ★ 2.0
- Kiko-chan's SmileRated ★ 4.5
- The Catstody WarRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
BANANA FISHRated ★ 4.0