Series
Ratings
11
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0