Movies
Ratings
122
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Me and MeRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 1.5
MaudieRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 2.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
Man of WillRated ★ 0.5
The Battleship IslandRated ★ 0.5
BurningRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
The Third MurderRated ★ 4.0
RawRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 0.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.5
The SwindlersRated ★ 0.5